Скайдайвинг для початківців

скайдайвингБагато хто мріє відчути відчуття вільного польоту в повітрі, але бояться зробити крок у порожнечу. Причина страху зазвичай у всіх одна і та ж – а раптом відмовить парашут? Тільки після декількох стрибків приходить впевненість і довіра до спорядження. Адже за статистикою ймовірність нерозкриття сучасного парашута вкрай низька. Більшість випадків неспрацьовування пов’язано з недбалим ставленням до укладання або недостатньої тренованістю парашутиста.
При правильному підході скайдайвинг вважається відносно безпечною екстремальної дисципліною. І все ж деякі моменти підготовки заслуговують особливої ​​уваги. Насамперед, це місце здійснення стрибка. Деякі провайдери дропзон економлять на кваліфікованих інструкторf[, використовуваному спорядженні і літаках, які доставляють скайдайверів на висоту. У підсумку супутні  ризики стрибка збільшуються, наражаються на небезпеку життя екстремалів. На що звернути увагу при виборі провайдера послуг дропзони?скайдайвинг1
Насамперед, оцініть професіоналізм персоналу і стан техніки. Врахуйте, що відгуки в Інтернеті не завжди бувають об’єктивними. Краще самому упевнитися, що обслуговувати вас будуть досвідчені, зібрані й відповідальні інструктори. Відповідальність проявляється в тому, що оцінювати будуть також і вас. Початківці ськайдайвери вимагають особливого підходу. Незалежно від початкових знань, інструктор зобов’язаний озброїти новачка теорією, яка часто рятує життя.
Сучасна парашутна техніка проста тільки на перший погляд. До того ж в скайдайвингу особливості синтетичної конструкції мають другорядне значення. Важливіше те, як парашут уживається з небом, як реагує на сили вітру, як веде себе при виникненні позаштатних ситуацій. Все це новачок повинен зрозуміти крім техніки виходу з літака і безпечного приземлення.скайдайвинг2
Багато спортсменів щоб підтримувати свою форму використовують жироспалювачі, що дозволяють швидко позбавитись лишньої ваги. Щоб придбати жироспалювачі, просто наберіть в будь-якій пошуковій системі запит жиросжигатели купить і перед вами з’явиться безліч інтернет-магазинів, що пропонують різноманітні жироспалювачі на будь-які смаки. Звичайно перш ніж їх купляти поцікавтесь у своїх друзів, знайомих та тренерів які саме припарати приймати потрібно.
Ще один важливий момент – це технічний чинник. Літак повинен бути достатньо чистим. Якщо це не так, значить, порушується обов’язковий регламент миття техніки. У цьому випадку про інші порушення, які складно помітити, можна тільки здогадуватися.скайдайвинг3
У нас самостійні стрибки з парашутом сьогодні цілком доступні і коштують у середньому  1 тис. грн. Удвічі дорожче обійдеться тандем. Перші стрибки можна здійснювати як в тандемі, так і самостійно. У першому випадку купол відкриє інструктор, у другому спрацює автоматичне кільце. Багато новачків воліють тандем, оскільки так спокійніше і веселіше. При наявності відповідної підготовки наступні стрибки зазвичай стають дешевше.
У культових місцях стрибки обходяться дорожче. Серйозні зарубіжні дропзони навіть пропонують тимчасове житло для досвідчених скайдайверів, які приїжджають у відпустку з інших країн світу.

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *