Спорядження для скайсерфинга

СкайсерфингСкайсерфинг – відносно молода екстремальна дисципліна. Перший стрибок здійснив француз Патрік де Гіардон в 1987 році. Тоді у вільному падінні він використовував монолижу. У Росії скайсерфинг з’явився в середині 90-х. Відомі екстремали Дмитро Кисельов, Валерій Розов і Дмитро Обод самостійно освоїли ази нового спорту з відеороликів виступів західних спортсменів. З часом вони систематизували зарубіжний досвід і розробили власну інструкцію з скайсерфингу.
Нижче представлені рекомендації, що стосуються вибору оптимального спорядження для занять скайсерфингом.
Для перших стрибків обов’язково використовувати жорсткий шолом.
М’які взуття, якы можна використовувати з кріпленнями на дошці.
Облягаючий знизу одяг з мінімальним опором повітряному потоку. Одяг зверху з високим опором, бажані рукавички з перетинками.
Страхувальний пристрій.
Для відеофільмування ваших скасерфинг стрибків рекомендується використовувати для закрплення відеокамери  спеціальні gopro кріплення. Ви можете купить gopro та екшн-камери в інтернет магазині.
Стропорез.
Скайсерфинг1
Витяжний парашут повинен розташовуватися під нижнім клапаном ранця. Таким чином зменшується ймовірність проходження парашутної стреньги під рукою при розкритті в положенні стоячи.
Наступні поради допоможуть підібрати оптимальну дошку для скайсерфингу:
Чим легше дошка, тим краще вона контролюється.
Рекомендована ширина 27 см. Надто широка дошка може стати причиною потрапляння витяжного парашута в область аеродинамічного затінення.
Повинна бути надійна система одночасного відчеплення обох кріплень. При асинхронному відчепленны підвищується ризик отримання серйозної травми. Подушка відчеплення повинна розташовуватися на поясі. Тренувати навички роботи з системою відчеплення можна в підвісній системі в ході наземної підготовки.
Основну частину системи відчеплення слід розташовувати під одягом. Це дозволить уникнути відчеплення повітряним потоком або іншими перешкодами.
Тренування одягання дошки краще здійснювати в процесі наземної підготовки. Важливо навчитися не створювати перешкод при наборі висоти решті учасників групи.
Кріплення слід підбирати таким чином, щоб стопа жорстко прилягала до поверхні снаряда.Скайсерфинг
Початківцям скайсерферам краще встановлювати кріплення під кутом до основної осі дошки. Це полегшить контроль положення снаряда.
Дошку можна обладнати власним парашутом, щоб знизити ризик нанесення збитку в місці падіння і ймовірність втрати снаряда.
Програма початкового курсу у професійного тренера зазвичай включає наземну підготовку, перегляд навчальних матеріалів, 50-100 стрибків з відеозйомкою. Для початку навчання потрібно мати мінімум 150 самостійних парашутних стрибків, володіти навичками фріфлая.

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *