Екстремальні види спорту для жінок

жіночий екстрімЖінку здавна вважають берегинею домашнього вогнища: сидіти з дітьми, готувати вечерю, утримувати в чистоті будинок, прати, прасувати, прибирати – ось не весь список жіночий обов’язків. Деяким це життя до душі. Але далеко не всі згодні з таким станом справ. На сьогоднішній день багато чого змінилося і жінку, яка вирішила зайнятися чоловічим ремеслом, ніхто не засудить. Є також для жінок екстремальні види спорту.

Все частіше ризик вабить жінок, і підштовхує їх до занять екстремальними видами спорту. Раніше про це і не могли навіть подумати. З кожним днем ​​для жінок відкриваються нові перспективи, і нормою сьогоднішнього дня стало рівноправність чоловіків і жінок. Тому майже в будь-якому екстремальному виді спорту можна зустріти жінок.альпінізм для жінок
Альпінізм

До екстремальних видів спорту відносяться ті, в яких для життя є найбільша ймовірність ризику. Почнемо з альпінізму, який передбачає відмінну підготовку і величезні фізичні навантаження. Ніколи не можна передбачити, як буде протікати сходження на гору.

Непостійна погода, туман, поривчастий вітер і багато іншого може перетворити навіть простий похід в важке випробування, а також невидимі тріщини в скелях, каменепади і сніжні лавини, які зустрічаються досить часто.

Але ніщо не може зрівнятися з почуттям радості і власного задоволення, стоячи на горі, і милуючись навколишнім пейзажем, коли півдорозі вже пройдено Саме це додає сили і сміливості для вчинення не менш небезпечного і складного спуску.підводне плавання

Підводне плавання

Серед інших екстремальних видів спорту, де знайшли своє покликання жінки, на 2 місці цілком заслужено стоїть підводне плавання. При чому мова не про просте туристичному зануренні з аквалангом, запропонованому на популярному курорті. Плисти з інструктором і занурюватися на велику глибину, сподіваючись на свою якість спорядження та професіоналізм – це зовсім різні речі.

У цьому виді спорту найбільш поширеною проблемою вважають кесонну хворобу, що виникає при різкому зануренні або підйомі з глибини, тому що легені не можуть швидко адаптуватися до перепадів тиску. І якщо немає певних навичок і базових знань, це небезпечно і загрожує плачевними наслідками.

Не можна забувати також і про небезпеки, які можуть зустрітися на глибині. Це і отруйні риби, і акули та інші морські мешканці. Але, потрапивши одного разу в морський світ, вам захочеться повернутися туди знову. Спостереження за мешканцями глибин, дослідження підводних ущелин і печер, пошук затонулих кораблів і скарбів – все це тягне любителів пригод.автогонки

Автоперегони

Далі йдуть автогонки, найбільш небезпечний, але в той же час захоплюючий дух вид спорту. Сьогодні вже нікого не здивуєш жінкою-гонщицею. Жага адреналіну і швидкості нікому не чужа, але тільки найвідважніші здатні вести гоночний автомобіль. Звичайно, одного бажання мало, потрібні довгі роки постійних тренувань і практики.

Ніхто не застрахований від травм під час гонки. Тому не варто забувати, що яким би не було ваше захоплення, жінка повинна залишатися жінкою, і думати в першу чергу про свою красу і здоров’я. Адже нікому не захочеться позбутися своєї краси взамін на нагороду.  Наприклад Алла Гришко з фільму Універ виглядає прекрасно в будь-якому вигляді спорту http://titki.org/foto-goloy-allyi-grishko-iz-seriala-univer.html, її фото прикрашають всі глянцеві журнали.карате

Бойові мистецтва

Давно вже всі переконалися, що жінки повинні вміти постояти за себе, але не кожен схвалює заняттями бойовими мистецтвами. Але з кожним роком все більше стає жінок, яким хочеться займатися мистецтвом східних єдиноборств. Велику популярність мають карате, капуейро, айкідо і тхеквондо.

Ці види спорту сприяють зміцненню м’язів, тренуванні сили духу, контролюванню емоційним станом і розвитком гармонії між душею і тілом. Завдяки деяким вправам жінка може стати більш впевненою, придбати гнучкість для тіла, позбутися зайвої ваги.

Але є інша «сторона медалі». Тут також передбачається отримання всіляких травм, які потім негативно можуть позначитися на роботі окремих органів і всього організму, а у молодих жінок впливати на роботу репродуктивної функції. З’являються ускладнення під час вагітності, загроза викидня і навіть безпліддя. Навіть якщо дитина є, задумайтеся про те, що з ним стане, якщо щось трапиться з вами.екстрім для жінок

Це найнебезпечніші екстремальні види спорту, проте, є ще їх велика кількість – стрибки з парашутом, серфінг і т.д. Але що б ви не вибрали, пам’ятайте про здоровий глузд. Ви в праві самі розпорядитися своїм життям, але пам’ятайте і про те, чим ви ризикуєте.

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *