Білдерінг – екстремальний спорт

Білдерінг Білдерінг (buildering) традиційно вважається різновидом паркуру. Однак це не завжди було так. У момент свого народження на туманному Альбіоні білдерінг представляв собою особливу гілку субкультурного урбаністичного альпінізму. Тоді скептики пророкували новому спорту швидку смерть, але потрапили з прогнозами пальцем в небо.
З кожним роком  цей екстримальний спорт  набирав все більшої популярності. Дійшло навіть до того, що до молодої індустрії приєдналися професійні альпіністи. А це люди серйозні – жартувати не люблять. Слідом за Англією білдерінг практично без бою захопив Америку. Так народився новий вид екстремального спорту.
Трейсери стверджують, що оригінальна техніка Білдерінг продовжує залишатися елементом паркуру та частиною індастріал культури, представляючи собою особливий стиль “залазити” на міські будівлі без спеціального обладнання. Самі білдери вважають, що, віддійовши від паркура і скелелазіння, білдерінг давно оформився в самостійний екстремальний напрямок.Білдерінг
Все що необхідно БІЛДЕРу – це власні руки, ноги, мінімальна страховка і непереборне бажання лізти вгору. Великою популярністю серед білдерів користуються найвищі хмарочоси. Вони надають можливість підтвердити свої вміння і дають право поповнити особистий список підкорених будівель. Вічним супутником білдерів завжди була поліція. Правоохоронці першими зустрічають екстремалів після закінчення їх рейду. Тому ті, хто не зацікавлений у таких контактах, здійснюють сходження вночі.
Щоб займатись таким екстримальним спорт потрібно багато часу прияділяти тренуванням та бігу, адже у вас повинні бути розвинені м’язи на ногах, руках  та дихання. Для цього можна використовувати велосипед та бігову доріжку яка допоме вам тренуватись та розвивати м’язи в будь-яку погоду та час року. Щоб ккупити бігову доріжку потрібно зайти в спеціалізований магазин спортивниго інвентаря або на сайт інтернет магазину  http://unifitness.com.ua/begovye-dorozhki.html та замовити її з доставкою додому.

Білдерінг
Протистояння муніципальної влади з БІЛДЕРами вирішив розв’язати  альпініст з США Ден Гудвін. Він звернувся до американського уряду з пропозицією включити до складу рятувальних команд професійних білдерів, а також обладнати конструкції хмарочосів спеціальними пристосуваннями, що полегшують роботу рятувальників.
Тільки чи може птах бути вільним у клітці? Адже для підкорювачів висоток їх спорт – це можливість відчути себе повністю вільним і відчути ні з чим не порівнянне відчуття перемоги над склом, бетоном, висотою і власним страхом.

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *