Екстремальний вид спорту – маунтінбайкінг

маунтінбайкінгВ старенькій Європі ще в 90-х роках знали, що таке маунтінбайкінг, що і породжувало безліч любителів цього екстремального відпочинку. Сьогодні це вже вид спорту, що відбувся як олімпійський вид спорту, який впевнено завойовує серця любителів «екстремального спорту». Звичайно ж, в нашій країні знайти прихильників маунтінбайкінга складніше, але все ж є ті люди, які знайшли себе в цьому виді спорту і готові розвивати його.маунтінбайкінг1
Як стверджують багато туристичних агентства на сьогоднішній день, безліч замовлень по турам, відбувається з урахуванням екстремального відпочинку. Подібних любителів відпочити таким незвичайним способом завжди приваблювали гірські вершини, а коли стали відомо, що ці вершини можна підкорювати на самому корисному виді транспорту, ми зараз ведемо мову, звичайно ж, про  велосипед, адже відчути справжній адреналін на маунтінбайку захотіли багато. Тому даним видом спорту сповна може займатися не тільки професіонал, але і початківець любитель. Адже досвід завжди можна заробити тільки на практиці. А якщо найняти якісного і що вміє інструктора, то можна і прискорити час навчання.  Звичайно для такого виду спорту потрібно постійно тренуватись щоб бути у відмінній спортивній формі. Для цього кожен день потрібно проїжджати на велосипеді хоча б 10 км. Й звичайно рекомендується постійно збільшувати навантаження. Якщо природні умови, або  дорога в місті не завжди дозволяє здійснювати велотренування, то для цього знадобиться орбітрек. Його ви можете придбати в інтернет-магазині із доставкою товару прямо додому. Наприклад інтернет-магазин Notus вражає своїм  великим асортиментом, простим інтерфейсом та доставкою товару в будь-яку точку країни. Щоб вибрати орбітрек, достатньо зайти за адресою http://www.notus.com.ua/Orbitreki_housefit та ознайомитись із переліком орбітреків, що пропонує даний інтернет-магазин. Також на сайті можна поцікавитись відгуками інших покупці та порадами експертів. 
велоспорт
Якщо ви прямо зараз виявили бажання спробувати себе в цьому виді спорту, то слід знати, що для початку потрібно придбати звичайний велосипед, або, як його часто називають, шосейний. По-перше, цей апарат обійдеться вам в кілька разів дешевше, а по-друге, йдучи через терни до зірок, його не шкода розбивати. Звичайно ж, якщо ви вирішили серйозно зайнятися маутінбакінгом, аж до прийняття в олімпійську збірну, тоді все ж доведеться прибрести справжній гірський апарат. Нехай він і повільніше першого варіанту, зате перетинати рігські місцевості на ньому не тільки простіше, але і ефективніше. Природно ціна такого байка буде не менше 2-3 тисяч доларів. Тому слід розуміти, що даний вид спорту не можна назвати «для бідних», адже іноді ціна відмінного велосипеда, призначеного для цього виду спорту, може досягати ціни справжнього позашляховика.

маунтінбайкінг2
Сьогодні в багатьох країнах відкриті спеціалізовані дороги для людей, що захоплюються маунтінбайкінгом, тому всі, хто бажає отримати хорошу порцію адреналіну, а також потренувати себе будуть цією новиною задоволені. Ну а хто воліє вирушати в природні умови, можуть полетіти в ті ж Альпи, придбавши екстремальний тур. Дешевше вартість поїздки буде в Карпати чи Крим, але все ж якщо ви ще не впевнені в своїх силах, то починати варто з штучних трас.

маунтінбайкінг3

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *