Аквабайк в Україні

аквабайк в Україні

Аквабайк – це водний мотоцикл, який створений для гострих відчуттів впевнених у собі прогресивних людей.

В Україні достатньо довго аквабайк, як спорт, існував неофіційно. Замість масштабних змагань, власники гідроциклів збиралися на воді у своїх містах і демонстрували свою майстерність один одному. Рідкісним випадком були навіть міжміські змагання . Чи варто говорити про якість організації таких заходів?

Перше офіційне змагання відбулося в 2006 році. Етапи змагань проходили в Одесі та Дніпропетровську. Це було яскравий захід, з шоу-програмою «зірок» аквабайка, виступаючих на wakeboard, kneeboard, sky-ski та інших засобах пересування на воді, вельми екзотичних для українського глядача.


Чемпіонат України з аквабайку

Сучасний аквабайк-спорт в Україні – це вже повноцінний спорт з змаганнями, кубками, призами та професійними спортсменами.

Перспективи аквабайка в Україні
Якщо говорити про аквабайк, як про професійний спорт, то щорічно в Україні проходять змагання на воді. У них беруть участь професійні спортсмени, клуби і. На такі заходи приїжджають не лише українські, але й зарубіжні спортсмени.

аквабайк в Україні

Проблема у розвитку цього спорту, безперечно, є. Насамперед це брак хорошої техніки і правильно навчених інструкторів на місцях прокату гідроциклів . Чому ми заговорили про місця прокату? Та тому, що окрім них у любителів аквабайка немає інших місць, щоб відточувати свою майстерність і тренуватися. Мало хто може дозволити собі сучасну водну техніку і утримувати за свій рахунок професійного інструктора з аквабайку. Під високим професійним рівнем потрібно розуміти і якісну техніку, і високу кваліфікацію спеціаллістов, і хороший сервіс за зарубіжними стандартами, чого у нас, в Україні, поки що бракує.аквабайк в Україні

.

1 коментар

  1. Артур коментує:

    Для України це дуже дорогий вид спорту, але перспективний

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *