Аквабайк і ризик

аквабайк і ризик

Коли з божевільною швидкістю мчиш по хвилях – в твоїх руках опиняється машина, готова виконати будь-який каприз, легко забути про все на світі. Саме тому поруч зі словом «аквабайк» завжди стоїть «ризик».

Чи безпечний аквабайк? Звичайно, ні. Особливо порівняно з шахами. Втім, сам водний мотоцикл в плані безпеки вигідно відрізняється від інших судів. Рушійна сила гідроцикла НЕ гвинт, а водомет, що значно скорочує кількість нещасних випадків при падінні з машини. Крім того, зап’ясті спортсмена з роз’ємом запалювання з’єднує спеціальний джгут, так що при падінні аквабайк відразу ж зупиняється. Але варто пам’ятати, що у гідроцикла немає гальма, зупиняти його за допомогою реверсу забороняє інструкція. Рух і маневри на високій швидкості завжди небезпечні і вимагають від водія великого досвіду і майстерності, і ризик, головним чином, пов’язаний з можливістю зіткнення. Тому закони  поводження з аквабайком справедливо наказують гідроціклістам пройти тримісячне навчання і скласти іспит за спеціальною категорією.екстрім аквабайк і ризик

Саме тому правила категорично забороняють використовувати гідроцикли в безпосередній близькості від пляжів і в портових зонах. А для збереження ясного погляду необхідно мати захисні окуляри. Ще одне обов’язкове правило – це рятувальний жилет на аквабайкерах і пасажирах. Людина може втратити свідомість від удару об воду, від перегріву на сонці і просто з причини поганого самопочуття. І, само собою зрозуміло, категорично неприпустимо водіння гідроцикла в нетверезому вигляді.

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *