Як правильно вибрати гідроцикл

як вибрати гідроциклЗ цікавою новинки гідроцикли перетворилися на незамінну техніку для відпочинку і занять екстремальним спортом на великій воді. Сьогодні це особливий стиль життя з фантастичним напором адреналіну. Асортимент представленої на ринку техніки вражає уяву. Покупцям пропонуються моделі гідроциклів з різними технічними характеристиками і можливостями. Пропонуємо корисні рекомендації, які допоможуть вибрати гідроцикл починаючому райдеру.
Аматорські гідроцикли
Такі моделі призначені в основному для водного туризму. Вони мають “сидячу” компоновку кузова (зазвичай на 2-3 місця), рухаються спокійно, тому відмінно підходять для безпечних сімейних прогулянок. Деякі аматорські моделі оснащуються спеціальними причепами та відділеннями для напоїв та їжі. Найпопулярнішими виробниками туристичних гідроциклів є Kawasaki, Yamaha, Polaris і Bombardier.
люительскі гідроцикли
Якщо дозволяє потужність, гідроцикли даного класу можна використовувати для транспортування бананів, вейкбордерів, водних лижників, парапланерів та інших курортних розваг. Великі моделі зазвичай мають двигун потужністю близько 200 к / с, тому здатні тягати за собою об’єкти з значною вагою. У той же час вони неповороткі на хвилях, тому не підходять для динамічного катання.

Професійні гідроцикли

На них можна стрімко кататися по неслухняним хвилях, однак недосвідчений райдер ризикує несподівано вилетіти “з сідла” або пірнути носом у воду. Для виконання різких поворотів та інших маневрів потрібна відповідна фізична підготовка і спеціальні тренування. Такі моделі легкі й компактні, вони дозволяють райдеру встати для кращої керованості судном.
Окремим різновидом професійних гідроциклів є стоячі аквабайки. Вони оснащені потужними двигунами, мають скромний вагу і спартанський рівень комфорту. Тривалі поїздки на такій техніці скрутні, оскільки немає можливості присісти і звісити ноги. Однак це не так важливо, оскільки головне призначення аквабайков – це неймовірні спортивні трюки. Можливості для екстремального катання найширші – стрибки, перевороти, миттєві розвороти та інші захоплюючі елементи.
Найпопулярнішими виробниками спортивних аквабайков є Kawasaki і Yamaha. Вони пропонують моделі, оснащені двоциліндровими двигунами з водяним охолодженням і системами водозабору з продуктивною імпеллером, ефективно перекачує воду на високих оборотах. Максимальна швидкість професійних аквабайков досягає 120 км / ч.м
На ринку представлені також змішані моделі, що поєднують зручність і спортивну маневреність. При необхідності сидіння можна швидко зняти і комфортний гідроцикл перетворюється на динамічний аквабайк, здатний мчати по водній поверхні зі швидкістю вітру. Щоб займатись екстремальними видами спорту на воді,  зокрема їзді на гідроциклі, потрібно завжди бути в хорошій спортивній формі.  Для цього потрібно кожен день займатись спортом, тренувати та розвивати м’язи рук та ніг.  Для цього вдома, чи в офісі можна використовувати для тренувань орбітрек, який стане найкращим виходом для підтримки фізичної форми в будь-який час. Хороший орбітрек можна купити за невеликі гроші, для цього потрібно зайти на сайт http://www.notus.com.ua/Orbitreki_usa-style так заказати потрібну модель із доставкою додому.

Зверніть увагу на опції
Якщо планується транспортування об’єктів, обов’язково повинні бути великі оглядові дзеркала. Вони необхідні, щоб постійно контролювати безпеку знаходяться позаду людей. Не завадять також опції, що поліпшують якість катання в умовах качки (додаткові важелі управління, відкидні щаблі й т.п.) Якщо ви плануєте перевозити охолоджувальні напої, їжу і різні рятувальні аксесуари, не завадить місткий багажник.
При виборі гідроцикла важливо враховувати не тільки власні запити (форма, вага, герметичність і особливості корпусу), але також особливості перевезення і зберігання байка. Проконсультуйтеся, який чохол необхідно придбати, щоб зберегти лакофарбове покриття і захистити поверхню корпусу від ударів. Врахуйте, що для перевезення техніки вам може знадобитися причіп. Це недешеве задоволення, яке значно збільшить загальну вартість байка.

 гідроцикл

Додаткові аксесуари
Рятувальні жилети – кількість повинна відповідати числу передбачуваних пасажирів. Надійний жилет повинен бути добре скроєний і якісно зшитий. Важливо також правильно підібрати розмір для кожного власника.
Свічки – краще вибирати фірмові і якісні, спеціально призначені для гідроциклів. Запас свічок дозволить залишатися на ходу, у випадку якщо ваш байк “сьорбне води”.
Масло – вимагає періодичної заміни. Витрата залежить від марки гідроцикла та особливостей його експлуатації. Зазвичай він становить 1:50 щодо бензину.
Промивний шланг – необхідний для змити солоною води, бруду, піску і водоростей. Байк рекомендується мити слабким напором теплою чистої води.
Антикорозійне засіб – захищає водний мотоцикл від процесів іржавіння і негативного впливу морської води.гідроцикл
Реєстрація та обслуговування
В даний час гідроцикли вважаються маломірними судами, тому їх необхідно реєструвати. Для цього потрібно сплатити держмито і подати заяву до державної інспекції з маломірних суден. До папері необхідно додати документ, що засвідчує права на володіння байком. Це може бути довіреність на управління або договір купівлі / продажу. Оформлення реєстрації слід провести протягом 10 календарних днів після придбання техніки.
Важливу роль відіграє питання обслуговування гідроцикла. Бажано проводити регулярний технічний огляд у кваліфікованих фахівців, щоб своєчасно реагувати на поломки і знос комплектуючих байка.

 

Прокоментуй!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *